• rzepak.jpg
  • chaber.jpg
  • odra.jpg
  • czerna2.jpg
  • czerna1.jpg
Start
sobota, 04 lipca 2020
DZIĘKI POZYSKANYM ŚRODKOM DZIECI Z GMINY ŻUKOWICE ROZPOCZĘŁY DWUTYGODNIOWĄ "ZIELONĄ SZKOŁĘ" W KOŁOBRZEGU Drukuj
środa, 11 września 2019
Miło nam poinformować, że po raz kolejny, dzięki pozyskanym przez Gminę Żukowice środkom finansowym, w sobotę 7 września 2019 r.  uczniowie klas III Szkoły Podstawowej im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim i Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Nielubi rozpoczęły dwutygodniową „Zieloną szkołę” w Kołobrzegu.

Wniosek o udzielenie darowizny na realizację projektu pn. "Zielone Szkoły dla dzieci z Gminy Żukowice" został złożony przez Gminę Żukowice w czerwcu br.

Fundacja KGHM Polska Miedź S.A., w odpowiedzi na nasz wniosek zdecydowała się w całości pokryć koszty pobytu dzieci w nadmorskim uzdrowisku wraz z przejazdem, zakwaterowaniem w hotelu Interferie „Chalkozyn”, opieką pielęgniarki i wychowawców, korzystaniem z basenu, inhalacjami leczniczymi oraz atrakcjami rekreacyjno-rozrywkowymi.


Całkowity koszt  wyjazdu to kwota ok. 60.000 zł.

Uczniowie wyjechali ze swoimi wychowawcami, z  którymi uczą się i wypoczywają. Pełni pozytywnych wrażeń przesyłają pierwszą relację fotograficzną: z podróży, z hotelu – również w czasie lekcji oraz z plaży.

Galeria zdjęć
 
 
Top! Do góry