• rzepak.jpg
  • chaber.jpg
  • odra.jpg
  • czerna2.jpg
  • czerna1.jpg
Start
piątek, 10 lipca 2020
PIKNIK RODZINNY W M. KAMIONA Drukuj
wtorek, 30 lipca 2019
W niedzielę 28 lipca 2019 r. w miejscowości Kamiona odbyła się kolejna już impreza z cyklu "WAKACJE Z RODZINĄ" organizowana pod patronatem Wójta Gminy Żukowice.

Dla mieszkańców miejscowości Kamiona zostały przygotowane słodkości, kiełbaska z grilla oraz mnóstwo gier i zabaw integrujących mieszkańców, a szczególnie rodziny z naszej gminy. Ponadto na najmłodszych czekały dmuchane zamki oraz drobne nagrody. Na imprezę przybyło wiele dzieci ze swoim rodzicami i opiekunami. Organizowane „Wakacje z rodziną” są dla mieszkańców gminy Żukowice okazją, aby aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu w gronie rodziny i znajomych.

Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy włączyli się w organizację tej imprezy oraz słowa podziękowań kierujemy również do sołtysa wsi pana Andrzeja Nowakowskiego za Organizację festynu w tej miejscowości.

„Wakacje z rodziną” na stałe już weszły w harmonogram imprez i zostały dobrze przyjęte przez mieszkańców, dlatego z niercierpliwością czekamy na kolejny piknik, który odbędzie się w miejscowości Zabłocie, już w najbliższą niedzielę tj. 04.08.2019 r. o godz. 16:00.

Serdecznie zapraszamy !

Galeria zdjęć
 
Top! Do góry