• chaber.jpg
  • czerna2.jpg
  • odra.jpg
  • czerna1.jpg
  • rzepak.jpg
Start
piątek, 10 lipca 2020
PIKNIK RODZINNY W M. KŁODA Drukuj
poniedziałek, 15 lipca 2019
W niedzielę 14 lipca 2019 r. w miejscowości Kłoda odbyła się impreza z cyklu "WAKACJE Z RODZINĄ" organizowana pod patronatem Wójta Gminy Żukowice.

Nieprzyjemna deszczowa aura nie przestraszyła uczestników imprezy „WAKACJE Z RODZINĄ" w m. Kłoda. Pokaz baniek mydlanych, który z uwagi na panujące warunki atmosferyczne  odbył się w świetlicy wiejskiej,  wywołał ogromny uśmiech zarówno na twarzach dzieci jak i ich opiekunów. Na szczęście pod koniec przedstawienia zza chmur wyjrzało słońce i pochmurna aura ustąpiła miejsca pięknej słonecznej pogodzie, która pozwoliła kontynuować imprezę na świeżym powietrzu.

Dla mieszkańców miejscowości Kłoda zostały przygotowane słodkości, można było napić się kawy, zjeść smakowitą kiełbaskę z grilla lub wziąć udział w grach i zabawach integrujących mieszkańców i rodziny z naszej gminy. Na dzieci czekały dmuchane zamki, wata cukrowa oraz drobne upominki, które nad wyraz ucieszyły naszych najmłodszych mieszkańców. Na imprezę przybyło wiele dzieci ze swoim rodzicami i opiekunami.

Organizowane „Wakacje z rodziną” są dla mieszkańców gminy Żukowice okazją, aby aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu w gronie rodziny i znajomych.

Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom którzy włączyli się w organizację tej imprezy. Słowa podziękowań kierujemy również do sołtysa wsi pani Aleksandry Skokowskiej.

„Wakacje z rodziną” na stałe już weszły w harmonogram imprez i zostały dobrze przyjęte przez mieszkańców, dlatego już dzisiaj zapraszamy na kolejne wakacyjne spotkania, które odbędą się kolejno:
  • 28.07.2019 r. o godz. 16:00 w m. Kamiona
  • 04.08.2019 r. o godz. 16:00 w m. Zabłocie

 
Galeria zdjęć
 
 
Top! Do góry