• czerna1.jpg
  • rzepak.jpg
  • chaber.jpg
  • czerna2.jpg
  • odra.jpg
Start
piątek, 22 listopada 2019
BIBLIOTEKA PUBLICZNA GMINY ŻUKOWICE POZYSKAŁA DOTACJĘ W KONKURSIE GRANTOWYM "DZIAŁAJ LOKALNIE 2019" Drukuj
wtorek, 18 czerwca 2019
Biblioteka Publiczna Gminy Żukowice z/s w Nielubi wraz z Grupą Aktywni dla Gminy Żukowice pozyskaŁa dotację w konkursie grantowym „Działaj Lokalnie 2019” organizowanym przez Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację Porozumienie Wzgórz Dalkowskich na projekt pn.: „ Zasmakuj w tradycji”.

Przyznana kwota to 5000 złotych.


Projekt realizowany będzie w okresie od sierpnia do końca grudnia i skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich z miejscowości Kłoda i Słone.

W ramach projektu planuje się przeprowadzenie warsztatów teoretyczno-praktycznych z zakresu sztuki kulinarnej. Zajęcia będą przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby z zakresu żywienia , przygotowywania potraw oraz trenera savoir-vivre. Projekt zakłada także spotkanie autorskie połączone z degustacją serów oraz wyjazd do Winnicy Kinga, podczas którego panie będą miały okazję przygotować potrawę regionalną.

Projekty "Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Ośrodka Działaj Lokalnie Fundacji „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” oraz Samorządów ze Wzgórz Dalkowskich".

 
 
Top! Do góry