• czerna2.jpg
  • odra.jpg
  • rzepak.jpg
  • chaber.jpg
  • czerna1.jpg
Start
sobota, 04 lipca 2020
BAL STRAŻAKA W BRZEGU GŁOGOWSKIM Drukuj
czwartek, 21 lutego 2019
altW ubiegłą sobotę w sali wiejskiej w Brzegu Głogowskim, po raz szósty, odbył się Bal Strażaka organizowany przez Zarząd Związku Ochotniczej Straży Pożarnej w Żukowicach. Uczestnikami byli strażacy ochotnicy i przyjaciele z terenu naszej Gminy. Istotą tego balu jest przede wszystkim integracja środowiska ludzi związanych z działalnością ochotniczych straży pożarnych w Naszej Gminie.

Swoją obecnością uświetnili sobotni bal Starosta Głogowski Pan Jarosław Dudkowiak, st. bryg. Pan Piotr Durał, Komendant PSP w Głogowie oraz Pan Marcin Kuchnicki – radny Powiatu Głogowskiego. Na Naszym balu bawili się wszyscy członkowie 5 jednostek OSP z teren Gminy Żukowice i tradycyjnie wszyscy bawili się wyśmienicie podkreślając potrzebę kontynuacji balu w kolejnych latach.
 

Galeria zdjęć


Zdjęcia dzięki uprzejmości fotograf Marcin Siwek.
 
Top! Do góry