• chaber.jpg
  • czerna1.jpg
  • rzepak.jpg
  • czerna2.jpg
  • odra.jpg
Start
sobota, 04 lipca 2020
KONIEC FERII W GMINNEJ BIBLIOTECE W NIELUBI Drukuj
piątek, 15 lutego 2019
 
altDobiegły końca ferie zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Nielubi. Zajęcia dla dzieci cieszyły się w tym roku dużym zainteresowaniem i były prowadzone w czterech miejscowościach: Nielubi, Brzegu Głogowskim, Dobrzejowicach i Kromolinie.

Gminna Biblioteka Publiczna w Nielubi w swej ofercie zaproponowała szereg warsztatów oraz atrakcji. Dzieci wzięły udział nie tylko w zajęciach literackich, ale również ceramicznych, kulinarnych, orgiami, decoupage czy kaligrafii. W każdej z filii odbywały się zajęcia z eksperymentami tj. wulkany, slime.

Dzieci mogły się wykazać swoją wiedza i zdolnościami w licznych konkursach opartych na podstawie książek. W Dobrzejowicach odbył się bal karnawałowy natomiast w Nielubi artystyczny pokaz baniek mydlanych. Do biblioteki w Nielubi zaproszono Kloclegownię, która przeprowadziła warsztaty pt.: „Bajkopisanie” oraz „Suchy lód”. Zajęcia te były współfinansowane ze środków funduszu sołeckiego. Dzięki zaangażowaniu sołtys wsi Nielubia Ewy Warych dzieci miały okazję dwukrotnie wyjechać do kina w Głogowie.

Gminna Biblioteka Publiczna w Nielubi organizuje ferie dla dzieci cyklicznie. Duża frekwencja na tegorocznych zajęciach świadczy o potrzebie takiej formy spędzania wolnego czasu przez dzieci z gminy Żukowice. Dziękujemy uczestnikom za tak duże zaangażowanie.

GALERIA ZDJĘĆ
 
Top! Do góry