• odra.jpg
  • chaber.jpg
  • czerna2.jpg
  • czerna1.jpg
  • rzepak.jpg
Start
środa, 26 czerwca 2019
WAKACJE Z RODZINĄ W M.DOMANIOWICE Drukuj
środa, 23 sierpnia 2017
altW niedzielę 20 sierpnia 2017r. w Domaniowicach odbył się festyn rodzinny pod patronatem Wójta Gminy Żukowice pn. „Wakacje z rodziną”. To już kolejny piknik rodzinny na terenie Naszej Gminy. Jak co roku obfitował on w wiele atrakcji i wydarzeń.  Dla mieszkańców Domaniowic zostało przygotowanych mnóstwo zabaw oraz gier z udziałem animatorów. Ponadto na najmłodszych czekały dmuchane zamki oraz mnóstwo nagród.
 
W tym dniu odbyło się również oficjalne otwarcie świetlicy po niedawno zakończonym remoncie. Uroczystość rozpoczęto przecięciem symbolicznej wstęgi przez najmłodszych mieszkańców Domaniowic.  Wójt Gminy podziękował za wkład mieszkańców i zaangażowanie w trakcie realizacji zadania. Jednocześnie podziękował za pomoc i trud w przygotowanie uroczystości i poczęstunku wszystkim mieszkańcom Domaniowic na czele z Panią sołtys i radną.  

W ramach zadania wykonano m.in. remont tynków wewnętrznych i sufitowych, izolację (wewnątrz) stropu i dachu, wymianę podłóg parteru i poddasza. Rozbudowana została istniejąca instalacja elektryczna oraz wykonano instalację ogrzewania elektrycznego. Ponadto wykonano termomodernizację całego budynku. Dziś ten obiekt wygląda pięknie. Wartość zadania w br. to kwota ok. 74.000,00 zł. 

Galeria zdjęć
 
Top! Do góry